09126141157 

درباره ما

داستان ما

آلودایز در سال 1396 مطالعات خود را در زمینه‌ی‌ پوشش‌دهی فلزات به روش آنودایزینگ در مرکز تحقیقاتی نانو مهندسی سطح دانشگاه تهران آغاز کرد‌‌ و‌ پس از یکسال تحقیق و توسعه، بر پایه و اساس کتب، مقالات و استاندارا‌‌‌د‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های بین المللی و با مشاوره گرفتن از اساتید برتر دانشگاهی و مکاتبات فرامرزی، به این تکنولوژی دست یافت.
این مجموعه در سال 1397 به صنعت ایران معرفی گردید. آلودایز با در دست داشتن گروه مهندسی فرهیخته و پیشرفته‌ترین تجهیزات، از جمله چیلرهای تراکمی، فرایندهای خنک کاری غیر مستقیم و هوشمند، رکتیفایرهای سوئیچینگ پالسی و …‌ کیفیت پوشش آنودایز را مطابق با استانداردهای بین المللی ارائه می‌دهد که همین امر ما رو از سایر رقبا مجزا می‌سازد.

تیم ما

علیرضا کیوانپور

09125024944

مجتبی کوپائی دار

09126141157

ارزش ها و چشم اندازهای ما

مسئولیت مدنی و اجتماعی، نگاه کیفی، اجرای دقیق جزئیات و دانش فنی به روز، این مجموعه را به مجموعه ای هدفمند با چشم انداز پیشرو بودن در ارائه خدمات آنودایزینگ آلومینیوم و تحقق نیاز صنعتگران در تولید محصولات ملی باکیفیت و با قیمت رقابتی تبدیل خواهد کرد.

فعالیت های ما

مشاوره و راه اندازی خطوط آنودایزینگ آلومینیوم​
گروه ما با تجربه قوی و حرفه ای در زمینه پوشش دهی فلزات با شیوه آنودایزینگ آلومینیوم جهت مشاوره و راه اندازی خطوط آنودایزینگ الومینوم آماده به همکاری می باشد.​
اینجا کلیک کنید
Previous slide
Next slide